Basen kryty

Mimo, że wody do pływania w Giżycku i jego okolicach jest dostatek, działająca w mieście kryta pływalnia (ul. Sikorskiego 3) z roku na rok odnotowuje coraz większą liczbę gości.

Pogoda nie zawsze skłania wszak do kąpieli pod chmurką, poza tym goście coraz częściej odwiedzają Mazury nie tylko latem, ale także wiosną, jesienią i zimą, kiedy na kąpiel w zimnym jeziorze decydują się wyłącznie twardziele z miejscowego Klubu Nurkowego „Płetwal”.

Dla pozostałych w takich wypadkach miejscowa pływalnia jest wybawieniem. Znajduje się w niej basen o wymiarach 25/12,5m, głębokości 1,2 - 1,9 m, podzielony na 6 torów ze słupkami startowymi, posiadający widownię na 140 miejsc siedzących, brodzik z hydromasażem, sucha sauna, siłownia i kawiarnia.

Dodaj opinię
Basen kryty adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen kryty, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen kryty.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen kryty. Redakcja serwisu www.gizycko.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 3,5-6 zł
    Basen kryty cena biletu ulgowego: 3,5-6 zł
  • 7 zł
    Basen kryty cena biletu normalnego: 7 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen kryty opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Giżycku:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu