Bowling Pub

Klubowa część większego obiektu rozrywkowo-restauracyjnego, łącząca sportowe i barowe klimaty z nowoczesnością i najwyższą jakością wykonania. To, co liczy się tutaj najbardziej, to świetna rozrywka w doskonałym towarzystwie.

O to drugie trzeba raczej postarać się własnymi siłami, a zabawę zagwarantuje to, co giżycki Bowling Pub ma na stanie. Zgodnie z nazwą, główną rolę odgrywają tutaj tory do kręgli amerykańskich - łącznie cztery, każdy kompleksowo wyposażony, zautomatyzowany i z kilkoma wersjami podświetlenia - np. z mniej lub bardziej wyeksponowanymi liniami i śladami, przydatnymi dla początkujących graczy. Przy jednym stanowisku może rywalizować maksymalnie 8 osób. Przyjacielskie zmagania można przenieść na jeden z trzech pełnowymiarowych stołów bilardowych. Naturalnie nie brakuje parkietu do tańca oraz stosownie zaopatrzonego w rozmaite napitki baru.

W tym samym lokalu działają jeszcze stylowa restauracja oraz elegancka sala bankietowo-konferencyjna.

Dodaj opinię

Gra w kręgle:

  • od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele - 35 zł/h
  • w piątki i soboty - 35 zł/h do godziny 16:00, 40 zł/h po 16:00

Gra w bilarda - 15 zł/h

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Świetne miejsce na spędzenie miłego, towarzyskiego wieczoru. Na wiele różnych, zawsze przyjemnych sposobów. Rzecz jasna najistotniejszą atrakcją Bowling Pubu jest kręgielnia. Tworzą ją 4 nowoczesne tory, z automatycznymi podajnikami, elektronicznymi tablicami wyników i innymi udogodnieniami. Równie dobrze można zrelaksować się w tańcu, przy bilardzie lub barze.

Bowling Pub adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bowling Pub, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bowling Pub.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Bowling Pub. Redakcja serwisu www.gizycko.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Bowling Pub cena biletu normalnego: 15-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bowling Pub opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij