Fun Park Mazury Extreme

Ciekawy park rozrywki, nastawiony na zdecydowanie mocniejsze wrażenia niż karuzele w klasycznych wesołych miasteczkach. Wiodącą rolę odgrywają tutaj atrakcje motoryzacyjne, ale znajdzie się też coś dla miłośników militariów, zwolenników intensywnego ruchu na świeżym powietrzu czy też pełnych energii dzieci.

Jednym z głównych wabików Fun Parku jest tor kartingowy. Może i troszkę prowizoryczny - zbudowany poprzez ułożenie barier z opon na nieużywanym parkingu - za to bardzo ciekawy technicznie. W parku maszyn dominują gokarty uznanej marki Caroli. Kolejnym atutem jest wypożyczalnia quadów. Możliwa jest zarówno wyprawa terenowa, jak też jazda treningowa po zamkniętym torze. Do tego dochodzi organizacja wypraw off-roadowych, przejażdżki prawdziwym samochodem rajdowym i wyścigi mocno wysłużonych aut: Wrak Race.

A to tylko część z ogromnych możliwości. Fun Park dysponuje ponadto segwayami, własnym polem paintballowym - wraz ze strzelnicą do ćwiczeń i stosowną “zbrojownią”, pełną masek, kombinezonów i markerów - parkiem linowym, boiskiem do megapiłkarzyków (niecodzienne połączenie zwykłej piłki nożnej z barową grą), zestawem scenariuszy do gier terenowych oraz wykrywacz metali do poszukiwania uprzednio zakopanych “skarbów”.

Jeszcze w sezonie wakacyjnym 2016 część z wyżej wymienionych atrakcji była udostępniana wyłącznie zorganizowanym grupom po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji. Była. Gospodarze mrągowskiego Fun Parku zapowiadali już, że wkrótce także klienci indywidualni będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty i spędzać tutaj czas na jeszcze więcej przyjemnych sposobów.

Dodaj opinię

Jazda gokartami:

 • 5 minut - 12 zł
 • 8 minut - 20 zł
 • wypożyczenie kominiarki - 8 zł
 • zimowa jazda po zamarzniętym jeziorze - 20 zł za 8 minut

Jazda quadami:

 • w terenie, maszyny o pojemności 300 ccm - 120 zł/h
 • w terenie, maszyny o pojemności 500 ccm - 150 zł/h
 • wypożyczenie GPS-a z mapami i trasami - 15 zł
 • towarzystwo przewodnika - 70 zł/h
 • miniquady dla dzieci, jazda po specjalnym torze - 10 zł za 5 minut

Gra w paintballa (razem z całym osprzętem i wprowadzeniem w temat przez instruktora) - od 60 zł/os.

Segway'e (wynajem i asysta przewodnika) - 100 zł/h

Wykrywacz metali - 50 zł za dobę

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Dobre miejsce, by przyspieszyć sobie tętno i zwiększyć poziom adrenaliny. Zwłaszcza, jeśli jest się motoryzacyjnym zapaleńcem. Fun Park posiada kameralny tor gokartowy i wypożyczalnię quadów, organizuje też rozmaite przejażdżki i wyścigi w terenie. Wśród atrakcji znajdują się jeszcze m.in. pole paintballowe, poszukiwanie skarbów, park linowy czy megapiłkarzyki.

Fun Park Mazury Extreme adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Fun Park Mazury Extreme, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Fun Park Mazury Extreme.
Ceny biletów / cennik wejść do Fun Park Mazury Extreme. Redakcja serwisu www.gizycko.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  Fun Park Mazury Extreme cena biletu ulgowego: od 10 zł
 • od 12 zł
  Fun Park Mazury Extreme cena biletu normalnego: od 12 zł
 • Grupowy od 60 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Fun Park Mazury Extreme opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij