Iceboard, snowkiting, bojery

Giżycko uważane jest za jedno z najlepszych miejsc w Polsce do uprawiania zimowej odmiany windsurfingu czyli iceboardu, zimowej odmiany kitesurfingu czyli snowkitingu oraz latania na bojerach czyli dwuosobowych, wyposażonych w płozy ślizgach, w których pędnikiem jest żagiel.

Skute lodem Jezioro Niegocin staje się wówczas fantastyczną areną dla lotów miłośników zimowych Mazur.

Profesjonalne szkolenia oraz możliwość wypożyczenia sprzętu iceboardowego i snowkitingowego organizuje w mieście sklep i wypożyczalnia (ul. Nadbrzeżna 15), a w okolicach miasta szkoła Mazur-Wind (ul. Klonowa 19) w Wilkasach i Gospoda Pod Czarnym Łabędziem (ul. Mazurska 98) w Rydzewie.

Ta ostania urządza także szkolenia w zakresie bojerów, podobnie jak w Giżycku Biuro Usług Turystycznych (ul. Konarskiego 1/1), Szkoła Sportów Wodnych i Ekstremalnych (ul. Kilińskiego 14) oraz Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych (ul. Moniuszki 24).

Dodaj opinię

Szereg zimowych sportów wodnych, uprawianych na skutych lodem akwenach. Tym samym Mazury w całkowicie naturalny sposób stały się ważnym ośrodkiem tych dyscyplin w Europie. Warunki pod lodowe wersje wind- i kitesurfingu oraz dynamicznego żeglarstwa będą pasować zarówno początkującym (wypożyczalnie i instruktorzy), jak i doświadczonym (zawody międzynarodowe).

Iceboard, snowkiting, bojery adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Iceboard, snowkiting, bojery, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Iceboard, snowkiting, bojery.
  • 11-500 Giżycko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Iceboard, snowkiting, bojery opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij