Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

W takiej masie na każdym robią wrażenie. Nawet jeśli ktoś wcale nie fascynuje się motocyklami, podczas odbywającego się w Giżycku Letniego Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego (lipiec/sierpień) przygląda im się z uwagą.

Wielkie, odpicowane i błyszczące maszyny zjeżdżają się do Twierdzy Boyen, gdzie ich właściciele wraz z mieszkańcami i gośćmi miasteczka bawią się na koncertach muzycznych i każdego roku innych konkursach, m.in. karaoke, palenia gumy, przeciągania liny a także podczas ognisk, zwiedzania twierdzy i wielu innych atrakcji.

Ulice miasta przemierza uroczysta parada motocykli, a na ul. Piłsudskiego odbywa się ich pokaz. Podobny zlot organizowany jest w mieście również zimą (luty).

Dodaj opinię
Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy.
  • Ulica
    Turystyczna
    Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy mieści się przy ulicy Turystyczna w Giżycku
  • 11-500 Giżycko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij