Mazurskie Centrum Sportów Lodowych

Nowoczesna hala sportowa, w której z powodzeniem funkcjonuje całoroczne lodowisko wraz z niezbędną do uprawiania sportów lodowych infrastrukturą. Równie dobrze można się tutaj rekreacyjnie i niezobowiązująco poślizgać, jak też całkiem poważnie poćwiczyć dynamiczny short track, twardy hokej czy eleganckie łyżwiarstwo figurowe.

Główna płyta giżyckiego obiektu ma 60 metrów długości i 30 m szerokości. Zgodnie z regulaminem na tafli jednocześnie może przebywać maksymalnie 300 osób. Tuż obok lodowiska są boksy dla zawodników oraz trybuny na niespełna 300 krzesełek. Oczywiście nie brakuje szatni, zaplecza sanitarnego oraz wypożyczalni sprzętu. Kto posiada własne łyżwy, może je oddać do “przeglądu technicznego” i fachowej konserwacji.

Warto wiedzieć, że pierwszeństwo w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych mają uczniowie giżyckich szkół (zajęcia WF-u zwykle trwają od 8:00 do 14:00). Miejscowy klub sportowy uruchomił też sekcję łyżwiarską, zatem niektóre godziny są zarezerwowane na treningi. Rzecz jasna organizowane są tutaj także rozmaite zawody i pokazy.

Lodowisko jest jednym z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku.

Dodaj opinię

Opłaty obowiązujące w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych:

 • wejściówka normalna - 6 zł/h
 • wejściówka ulgowa - 3-4 zł/h
 • wejściówka dla przynajmniej 10-osobowej grupy - 5 zł/os.
 • karnet na 10 wejść - normalny 48 zł, ulgowy 32 zł

zarezerwowanie całego lodowiska - 300 zł/h (10-50% zniżki w przypadku najmu na minimum 3 miesiące)

wypożyczenie pary łyżew - 6 zł

ostrzenie łyżew - 8-10 zł od pary

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całoroczne lodowisko, na którym równie dobrze odnajdą się zarówno niedzielni, łyżwiarze, jak też zapaleni miłośnicy hokeja, short tracku, łyżwiarstwa figurowego i innych dyscyplin. Pełnowymiarowej tafli (60×30m) dla maksymalnie 300 chętnych towarzyszą m.in. wypożyczalnia i całe zaplecze szatniarno-sanitarne. Z obiektu często korzystają giżyckie szkoły i kluby.

Mazurskie Centrum Sportów Lodowych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mazurskie Centrum Sportów Lodowych, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mazurskie Centrum Sportów Lodowych.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Mazurskie Centrum Sportów Lodowych. Redakcja serwisu www.gizycko.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 6 zł
  Mazurskie Centrum Sportów Lodowych cena biletu ulgowego: 6 zł
 • 3-4 zł
  Mazurskie Centrum Sportów Lodowych cena biletu normalnego: 3-4 zł
 • Grupowy 5 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mazurskie Centrum Sportów Lodowych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij