Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej

Uważany jest za najistotniejsze wydarzenie kulturalne na Mazurach. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku (lipiec-sierpień) to czas, kiedy muzyki słucha się w skupieniu, smakuje ją powoli, z admiracją, szacunkiem.

W murach miejscowego kościoła ewangelickiego, gdzie odbywa się festiwal rozbrzmiewają wówczas najpiękniejsze utwory muzyki organowej granej m.in. przez takie sławy jak Józef Serafin, Duńczyk Knud Vad, Belg Hubert Schoonbroodt.

Grając na trąbce na festiwalu występował także Stefan Hadryś, na skrzypcach Krzysztof Jachowicz, śpiewała Stefania Woytowicz, Jadwiga Rappe, Krystyna Szostek-Radkowa.

Dodaj opinię
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej - telefon: +48874282375
  • Ulica
    pl. Grunwaldzki 6
    Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej mieści się przy ulicy pl. Grunwaldzki 6 w Giżycku
  • 11-500 Giżycko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij