Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

Mało kto wyobraża sobie, że na akordeonie można wygrać takie cuda. A jednak.

Na odbywającym się w mieście Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej (styczeń), organizowanym przez Giżyckie Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8) słychać je bez przerwy.

Celem konkursu, którego przesłuchania otwarte są dla publiczności jest promocja akordeonowej sztuki wykonawczej, prezentowanie amatorskiego ruchu artystycznego, twórczości muzyków regionalnych i ludowych a przez to rozwój kultury narodowej grup mniejszościowych zamieszkujących Mazury oraz kultywowanie ich dziedzictwa artystycznego. W konkursie biorą udział soliści i zespoły.

Dodaj opinię
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij