Szkoła windsurfingu i kitesurfingu

Tam, gdzie jest woda i wiatr, są też oni, wielbiciele windsurfingu i kitesufringu. Jeśli do Bogaczewa przybyli nie zabrawszy ze sobą niezbędnego sprzętu, nic nie stoi na przeszkodzie, by na Jeziorze Niegocin złapali wiatr w żagiel w przypadku tych pierwszych, bądź w odmianę latawca-paralotni w przypadku tych drugich.

Czarter jachtowy MAZUR-WIND - biuro administracyjne w pobliskich Wilkasach (ul. Klonowa 19) - prowadzi bowiem szkołę wypożyczalnię desek wind- i kitesurfingowych. Chętni, za dodatkową opłatą na surfowanie po jeziorze mogą wybrać się wraz z doświadczonym instruktorem. Przystań, z której korzysta szkółka znajduje się nad Jeziorem Bocznym w Bogaczewie.

Dodaj opinię

Wypożyczania deski windsurfingowe - 25 zł / godz.

Pomocy instruktora - 30 zł / godz

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wczasy pod żaglami w Mazurskiej Krainie Wielkich Jezior wcale nie muszą oznaczać pływania na jachtach. Równie dobrze pasuje tutaj deska windsurfingowa. Pobliskie Jezioro Niegocin to niezły akwen tak dla wzięcia lekcji z instruktorem, jak też samodzielnych szaleństw na wodzie. Niektórzy zamieniają żagle na “latawce” do kitesurfingu - i bawią się równie świetnie.

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szkoła windsurfingu i kitesurfingu, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szkoła windsurfingu i kitesurfingu.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szkoła windsurfingu i kitesurfingu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij