Wielkie otwarcie sezonu

Wielkie Otwarcie Sezonu (maj) to w Giżycku święto żeglarzy. Na pasażu spacerowym, wzdłuż Kanału Łuczańskiego odbywa się wówczas wystawa „Giżyckie Nowości Żeglarskie”, na której prezentowane są nowinki mazurskiego jachtingu, a na ulicy Nabrzeżnej, przy Moście Obrotowym organizowany jest „Mazurski Kiermasz” wszelkich żeglarskich gadżetów.

W czasie imprezy ma miejsce uroczyste otwarcie Mostu Obrotowego dla ruchu żeglugowego na Kanale Łuczańskim oraz uroczysta Parada Jednostek Pływających w tym pasażerskich, ratowniczych, wojskowych i prywatnych. Przy okazji odbywa się także występ zespołu muzycznego.

Dodaj opinię
Wielkie otwarcie sezonu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wielkie otwarcie sezonu, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wielkie otwarcie sezonu.
  • 11-500 Giżycko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wielkie otwarcie sezonu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij