Wyciągi SkiMazury

Wydawałoby się, że na Mazurach, w Krainie Wielkich Jezior, nie ma co marzyć o zimowej jeździe na nartach czy desce snowboardowej. A jednak da się - ośrodek SkiMazury dysponuje trzema wyciągami orczykowymi i taką samą liczbą wariantów zjazdu.

Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno totalni nowicjusze, jak też całkiem zaawansowani miłośnicy białego szaleństwa. Proponowane trasy mają 120, 400 oraz 700 metrów długości. Ośrodek posiada system dodatkowego naśnieżania oraz ratraki. Charakterystyka większych stoków pozwala na organizowanie poważnych zawodów dla amatorów.

W sezonie zimowym wyciągi pracują codziennie, od 9:00 do 22:00 - sztuczne oświetlenie pozwala jeździć jeszcze długo po zachodzie słońca. Po wyczerpującej jeździe można posilić się i ogrzać w restauracji należącej do tutejszego pensjonatu. Dla większych grup zorganizowanych (przynajmniej 15 osób) przewidziane są rozmaite zniżki na karnety, do wypożyczalni sprzętu czy na zajęcia z instruktorem.

Latem istnieje możliwość jazdy na mountainboardach - połączeniu deskorolek z ogromnymi kółkami oraz snowboardami.

Dodaj opinię

W ośrodku narciarskim SkiMazury obowiązują karnety na 10 wjazdów:

wyciągiem dużym - od poniedziałku do piątku 15 zł ; w soboty, niedziele i święta 25 zł

wyciągiem małym - od poniedziałku do piątku 10 zł ; w soboty, niedziele i święta 12 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciągi SkiMazury adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciągi SkiMazury, zobacz gdzie w Giżycku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciągi SkiMazury.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciągi SkiMazury. Redakcja serwisu www.gizycko.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-12 zł
    Wyciągi SkiMazury cena biletu ulgowego: 10-12 zł
  • 15-25 zł
    Wyciągi SkiMazury cena biletu normalnego: 15-25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciągi SkiMazury opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij