Często dzieje się tak, że pomysł jest najważniejszy, bo bez niego najlepsze nawet wykonanie nie ma siły przebicia. Jest to regułą w niektórych branżach, a szczególnie w reklamie - tutaj idea ma największe znaczenie, o czym często wiele osób zapomina. Jednak pewien pensjonat z Karpacza, Karkonoski SPA*** najwidoczniej świetnie zdawał sobie z tego sprawę. Dlaczego?

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra

Ponieważ zaserwowali nam pomysł, który jest po prostu dobry. Ideę, której sam jeszcze nie widziałem w użyciu, a nawet na nią nie wpadłem - zamiast reklamować po prostu atrakcje, zrobili film na którym do woli korzysta z nich wesoła rodzina. Strzał w dziesiątkę, ze względu na to, że coś takiego działa świetnie na emocje widza. A nie ma lepszej drogi do namówienia kogoś do czegoś - uczucia tutaj grają pierwsze skrzypce!

I o ile nie jest to nic spektakularnego, trzeba przyznać - 1 wrażenie jest po prostu świetne. Sam oglądałem ten klip z wielką przyjemnością i bez problemu zapamiętam tak przedstawione atrakcje, które ten pensjonat przygotował dla gości. A to jest największa pochwała dla każdej reklamy!

Inne pokoje oraz apartamenty znajdziecie tu:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij